Prihlásenie

My sme GLOBESY,
teší nás

Už viac ako 20 rokov spoločne objavujeme to najlepšie, čo môže firmám priniesť spojenie ľudí a softvérových technológií.

2002
Zakladáme GLOBESY
Úzky tím zamestnancov a komorná atmosféra. Pod hlavičkou GLOBESY pracujeme na našom prvom projekte pre zákazníka TransGas.
2004
Otvárame pobočku v Bratislave
Prichádzajú nové projekty a noví zákazníci. Udomácňujeme sa aj v Bratislave, aby sme k nim mohli byť bližšie.
2007
Stávame sa SAP Partnerom
Neustále rastieme, až sme dorástli do roly SAP Partnera. Tá nám okrem iného prináša nový level prístupu k znalostiam a vzdelávaniu našich špecialistov.
2010
Adaptujeme sa na portálové riešenia
Posúvame hranice znalostí a pre Orange realizujeme rozsiahlu implementáciu HR portálu. Ten bol prvým SAP HR portálom, ktorý na našom trhu implementovala slovenská firma.
2014
Prichádza cloud
Sledujeme aktuálne trendy a začíname sa zameriavať na cloud. Ako prvý na Slovensku zaraďujeme do portfólia riešenie SAP SuccessFactors.
2014
Prekračujeme stovku
Čoraz viac projektov znamená čoraz viac práce. Počet zamestnancov prekračuje číslo sto.
2017
Nadväzujeme na priekopnícke riešenie
So skupinou innogy vyvíjame aplikáciu na digitalizáciu obehu pracovnoprávnych dokumentov. Riešenie nadväzovalo na projekt Elektronický podpis zaměstnance innogy v ČR, ktorý získal ocenenie HREA.
2020
Začíname s výskumom
Zakladáme špecializované tímy a v spolupráci s univerzitami a partnerskými firmami sa zameriavame na experimentálny výskum na poli umelej inteligencie.
2021
Sprevádzame zákazníkov do cloudu
Skupine GasNet pomáhame s rozsiahlym prenosom HR procesov do cloudu a začali sme s implementáciou všetkých modulov riešenia SAP SuccessFactors.

Z malej Žiliny do veľkého IT

Celý príbeh začal v roku 2002. Úzky tím technologických nadšencov vtedy v malej žilinskej kancelárii postavil základy IT firmy. Na nich dnes stojí implementačná a konzultačná spoločnosť so špecializáciou na oblasť HCM, ktorá pomáha najväčším firmám na slovenskom a českom trhu digitalizovať a inovovať HR.

IT hnané ľudskosťou

Palivo, ktoré nás už od začiatku ženie vpred, sa skladá zo štyroch základných surovín vrytých v našom DNA.

Ľudskosť

Záleží nám nielen na výsledku práce, ale aj na spôsobe, ako ho dosiahneme. Na prvom mieste je u nás ľudskosť. V komunikácii, v prístupe k práci aj k sebe navzájom.

Synergia

Veríme, že spoločne dokážeme vždy viac, ako každý sám a že ak všetci hrajú tímovo, tak viac hláv naozaj znamená viac rozumu.

Trusted Advisor

Inovatívnosť, aktívne hľadanie riešení či fér prístup. Robíme všetko pre to, aby ste sa na nás mohli vždy s dôverou obrátiť.

Odbornosť

Ku skúsenostiam či k know-how nevedú žiadne skratky. Našťastie, po dvadsiatich rokoch na trhu žiadne hľadať ani nemusíme.

Naša certifikácia

Spoločnosť je držiteľom: