Riešenie SAP SuccessFactors

Riešenie stojí na samostatných a jednoducho integrovateľných moduloch, ktoré spolu tvoria komplexný cloudový HR systém.

Employee Central

Postavte flexibilný základ svojho nového HR systému, s ktorým udržíte tempo s rapídnym vývojom požiadaviek na prácu s ľuďmi. Employee Central bolo stvorené pre moderné firmy, pre ktoré sú automatizácia HR core procesov či trackovanie času a absencií samozrejmosťou a hľadajú aj ďaleko viac.

Learning
Zlepšite biznisové výsledky, nakopnite produktivitu a zvýšte svoju konkurencieschopnosť: LMS (Learning Management System) vám umožní vytvárať a manažovať špičkové online školenia, ktoré naplno rozvinú potenciál vašich talentov a pomôžu vám vytvárať tých najlepších lídrov naprieč celou organizáciou.
Recruiting

Správni ľudia na správnych miestach sú základ. Nájdite, zaujmite a prijmite tých najlepších pomocou cloudového a na výsledky orientovaného recruitingu, ktorý vám pomôže zautomatizovať celý proces, zjednodušiť komunikáciu so všetkými, kto doň vstupuje a nakoniec aj ponúknuť komplexnú analýzu dát.

Onboarding
Drvivá väčšina zamestnancov sa počas prvého pol roka rozhoduje, či vo firme ostane pracovať alebo nie. Ponúknite im personalizovaný a interaktívny systém, ktorý im bude už od začiatku pomáhať s novým štartom a prevážte tak toto rozhodovanie vo svoj prospech.
Succession & Development
Odhaľujte a rozvíjajte svoje talenty, aby ste si zabezpečili kontinuálnu istotu tých najlepších ľudí na jednotlivých postoch aj do budúcnosti. Pomáhať vám bude predovšetkým rozumné a motivačné plánovanie následníctva a zosúladenie vzdelávania s kompetenčnými medzerami, vďaka čomu si postupne vybudujete neotrasiteľný intelektuálny kapitál.
Performance & Goals
Vášeň, výkon a ťah na bránu – udržte svojich ľudí sústredených na tie správne ciele. Performance and Goals vám pomôže nastaviť a zosúladiť osobné ciele zamestnancov s cieľmi firemnými, vyhodnotiť ich úspešnosť a priebežne vylepšovať produktivitu vašich ľudí.
Compensations
Zaujmite a udržte si tých najlepších zamestnancov u seba pomocou strategického prístupu k manažmentu odmeňovania. SuccessFactors vám pomôže vylepšiť plánovanie odmeňovania a motivovať vašich zamestnancov pomocou vytvorenia férového pracovného prostredia, kde sa výkon oplatí.
SAP Jam
Zlepšite produktivitu svojich zamestnancov a ich tímovú prácu skombinovaním spolupráce, komunikácie a nástrojov na vytváranie obsahu s privátnou sociálnou sieťou pre vašu organizáciu. Nástroj Jam sa vyznačuje neobyčajne jednoduchým spôsobom nahrávania videí a snímania obrazovky, ktorý umožní komukoľvek zdieľať jeho poznatky i expertné skúsenosti – dokonca i priamo z mobilného zariadenia.
Workforce Planning
Nenechajte sa prekvapiť a naplánujte si prispôsobovanie svojej pracovnej sily tak, aby ste vždy dosahovali svoje ciele. Workforce planning vám pomôže objaviť možné riziká, vytvárať prediktívne scenáre a vytvoriť komplexnú stratégiu, na základe ktorej budete prijímať a udržiavať optimálne množstvo tých správnych talentov.
Workforce Analytics & Reporting
Využite silu automaticky zbieraných a verifikovaných dát na robenie tých správnych rozhodnutí. Získate tak rozsiahlu knižnicu HR metrík, s ktorou môžete ďalej pracovať prostredníctvom interaktívnych nástrojov na analýzu a vizuálizáciu dát, vďaka čomu získate mnoho odpovedí na otázky, ktoré si o svojej pracovnej sile kladiete.

Služby

Komplexné riešenia si zaslúžia komplexnú starostlivosť, takže vám ponúkame všetky služby súvisiace s implementáciou a bezproblémovým nábehom na nový systém.

Analýza

Na vaše súčasné systémy sa prídu pozrieť analytici s dlhoročnými skúsenosťami
v oblasti HR procesov aj špecialisti na integrácie a migrácie naprieč HR systémami.
Spoločne tak prídeme na to, ako vyzerá riešenie, ktoré je pre vás ideálne

Služby

Komplexné riešenia si zaslúžia komplexnú starostlivosť, takže vám ponúkame všetky služby súvisiace s implementáciou a bezproblémovým nábehom na nový systém.

Analýza

Analýza

Na vaše súčasné systémy sa prídu pozrieť analytici s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti HR procesov aj špecialisti na integrácie a migrácie naprieč HR systémami. Spoločne tak prídeme na to, ako vyzerá riešenie, ktoré je pre vás ideálne

Implementácia

Implementácia

Dodáme vám hotové riešenie, ktoré nakonfigurujeme tak, aby vám prinieslo maximálny úžitok

Školenia

Školenia

Prídeme vás previesť krok po kroku novým riešením a zabezpečíme komplexné zaškolenie používateľov, aby váš nábeh na nový systém prebehol hladko a bez problémov

Podpora

Podpora

Nemusíte sa báť, že by ste po školení ostali na všetko sami. Aj po nich vám budeme k dispozícií pri akýchkoľvek problémoch, budeme realizovať zmenové požiadavky, údržbu aj zabezpečovať rozvoj systému

Rozšírenia

Rozšírenia

Máte pocit, že SuccessFactors nepokrýva niektorý z vašich procesov? Nie je problém: vieme vám ponúknuť rozšírenie, ktoré vám vyvinieme presne na mieru

Kto sme?

GLOBESY je dlhoročným SAP VAR partnerom, pod ktorého strechou nájdete tím špecialistov s najväčšou kompetenciou v HR oblasti na Slovensku.

Toto postavenie je pre nás dlhodobo veľkým záväzkom, a preto pozorne sledujeme vývoj trendov a novinky na technologickom poli, aby sme tie najzaujímavejšie z nich mohli ponúknuť našim klientom. Aj to bol jeden z dôvodov, prečo sme ako prví na Slovensku zaradili do svojho implementačného portfólia riešenie SAP SuccessFactors.

1

rokov na trhu

1

rokov SAP partner

1

HR konzultantov

SAP_Silver_Partner_R

Potrebujete pomocnú ruku?

Biznis konzultácie pre nás nie sú iba marketingovou frázou.
Máme tím špičkových analytikov a biznis konzultantov,
vďaka ktorým sa nám darí plniť jeden z pilierov nášho fungovania
– byť odborným partnerom a dôveryhodným poradcom
v oblasti HCM.

Náš tím rôznorodých špecialistov už dnes v HR-ku
naozaj máločo prekvapí a vďaka tomu
vám vieme pomôcť na všetkých frontoch
– od návrhu procesov až po výber a implementáciu
najvhodnejšieho riešenia.

Kontaktujte nás

Mate otázku? Napíšte, ako Vám vieme pomôcť

[]
1 Step 1
Vaše menoyour full name
Vaša správamore details
0 / 300
Previous
Next

Referencie

 SuccessFactors (modul Learning management system – LMS)

SuccessFactors (modul Learning management system – LMS), Vývoj zákazníckych riešení a školenia, Biznis poradenstvo 

Našim klientom sme pomáhali s HR riešeniami už niekoľko rokov pred príchodom SuccessFactors, takže v SAP HR prostredí sa nestratíme ani so zaviazanými očami. Práve tieto skúsenosti spolu so znalosťami SuccessFactors sú dnes naším esom v rukáve pri projektoch presúvajúcich SAP HR systémy do cloudu.

plus-o
1

implementačných
projektov

plus-o
1

projektov s aktívnou podporou

plus-o
10000

výplatných pások spracúvavame

plus-o
10000

koncových užívateľov v našej strarostlivosti

Napíšte nám

Mate otázku? Napíšte, ako Vám vieme pomôcť

[]
1 Step 1
Vaše menoyour full name
Vaša správamore details
0 / 300
Previous
Next

Navigácia

Zostaňme v kontakte

Prihláste sa k odberu noviniek

Prihlásiť sa...

Prihlásiť sa k odberu noviniek

[]
1 Step 1
Menoyour full name
Previous
Next

Sledujte nás

na sociálnych sieťach

Navštívte nás

GLOBESY, s.r.o.
Framborská 58, 010 01 Žilina
Slovenská republika

Nájdite nás na mape

Kde nás nájdete

GLOBESY, s.r.o.
Framborská 58, 010 01 Žilina
Slovenská republika

GLOBESY, s.r.o.
Hraničná 18, 821 05 Bratislava
Slovenská republika

Copyright – 2019 GLOBESY, s.r.o.