Prihlásenie

Pracovné ponuky junior/medior

Nemáš skúsenosti? Nevadí. Priprav si chuť učiť sa, my ti posunieme šikovných mentorov.

V akej oblasti sa vidíš?

Konzultant/ka pre HR software

Vieš dobre komunikovať a rýchlo sa učíš pracovať s novými technológiami? V tom prípade máš základné predpoklady na to, aby z teba bol skvelý konzultant alebo konzultantka.

Konzultant/ka pre mzdový softvér

Baví ťa mzdárčina a hľadáš novú kariérnu výzvu? Poď sa posunúť do IT sveta. V našom tíme konzultantov radi privítame nových parťákov alebo parťáčky, ktorí budú pomáhať mzdárom a personalistom lepšie pracovať s ich softvérom.

Support konzultant/ka pre mzdový softvér

Rozumieš ľuďom na pozíciách personalistov a mzdárov? Tomu, akým problémom a výzvam čelia vo svojej profesii? Pridaj sa do nášho tímu konzultantov a pomôž nám poskytovať im podporu a poradenstvo pri práci s ich softvérom.

Konzultant/ka pre dochádzkový softvér

Máš prax v oblasti spracovania dochádzky a základné povedomie o personalistike? Nerobí ti problém komunikovanie? V tom prípade hľadáme práve teba!

IT konzultant/ka - analytik/čka

Máš chuť učiť sa? Ak áno, tak v spolupráci s našimi kolegami sa postupne načítaš do našich aplikácií prevažne z oblasti HR implementovaných u zákazníka aj vrátane integrácií na iné systémy.

Premýšľaš nad dráhou konzultanta?

Prečítaj si viac o tejto profesii

Java backend developer/ka

Máš analytické myslenie a chuť (učiť sa) pracovať s novými technológiami? Príď nám to ukázať.

Frontend developer/ka

Cítiš v sebe kreatívny potenciál a hľadáš si priestor, kde ho budeš môcť rozvíjať? Naskoč do nášho tímu.

Cloud/Web App developer/ka

Chceš sa svojím kódom podpísať pod aplikácie a riešenia? Radi ťa do nášho tímu privítame, aby si nám pomohol s vývojom systémov, postavených na technológiách ako SAPUI5, Fiori, Groovy alebo Cloud Foundry. Vôbec však nemusíš mať obavy!

Šikovný človek

Láka ťa práca v GLOBESY, ale nevidíš sa v žiadnej z otvorených ponúk? Napíš nám na [email protected] mail o tom, čo vieš a prečo u nás chceš pracovať a skúsime niečo vymyslieť. Šikovných ľudí u nás vždy radi privítame.

Študentský tréningový program

Hľadáš si popri škole prácu, ktorá ťa pripraví na IT svet? Toto je ona. Máme pre teba špeciálny tréningový program a skúsených mentorov.

Aké životopisy máme radi?

Tip od našej recruiterky

Pracovné skúsenosti mi pomáhajú odhaliť, aké máte zručnosti a ako by ste ich mohli uplatniť u nás. Plusové body tak určite majú životopisy, v ktorých nájdem nielen firmy a pozície, ale aj krátke opisy náplne práce.

Katarína

PEOPLE OPERATION SPECIALIST

Z kandidáta na globesáka

Pridaj sa k nám a pomôž nám navrhovať, vyvíjať a implementovať HR riešenia
step1
Pošleš nám mail
Odpovieme každému a vždy sa to snažíme urobiť čo najrýchlejšie. Štandardne do dvoch pracovných dní.
1
step2
Porozprávame sa
Podľa okolností sa dohodneme, či prídeš k nám alebo sa spojíme online, aby sme sa mohli lepšie spoznať.
2
step3
Vypracuješ zadanie
Jednoduché zadanie je vždy lepšie ako tisíc slov. My zistíme, ako premýšľaš a čo vieš, a ty zase získaš predstavu o tom, čo ťa u nás čaká.
3
step4
Druhý pohovor
Záleží nám na osobných vzťahoch a rodinnej atmosfére, preto v druhom kole spoznáš svojho tímlídra a možno aj jedného z majiteľov firmy.
4
step5
Vitaj u nás
5