Prihlásenie

Veľké projekty,
rodinná atmosféra

Máš za sebou roky praxe v IT a uvažuješ nad novou kariérnou cestou? Prečítaj si o tom, ako to u nás funguje a uvidíš, či ju tu dokážeš nájsť.

V akej oblasti sa vidíš?

Projektový manažér/ka

Ak máš rád(a) zodpovednosť a nenechávaš sa ľahko vyviesť z miery náročnými úlohami, naša firma by rada privítala ďalšiu silnú osobnosť medzi svojimi projekťákmi.

Senior SAP HR konzultant

Atmosféru treba zažiť

Sme špecialisti na oblasť HR, čo možno nie je úplne klasické IT. Ľudskosť je nevyhnutná súčasť nášho fungovania a vždy sme si dávali záležať, aby to tak bolo nielen v rámci vzťahov so zákazníkmi, ale aj k sebe navzájom. Aj to je možno jeden z dôvodov, prečo je u nás priemerná dĺžka pracovného pomeru 9 rokov.

DevOps Specialist, v GLOBESY od 2011

Mišo

“Chcel som pracovať v technologickej firme, ktorá nebude korporát a na druhej strane ani žiadna “garážovka”. Myslím, že GLOBESY je niečo medzi tým, čo mi vyhovuje.”

Vyvíjame nielen softvér, ale aj seba

Ľudia u nás nie sú roboti a pracovné pozície nemusia mať pevné hranice. Každý má možnosť získať prehľad o všetkých častiach projektu, na ktorom pracuje a zároveň vždy hľadáme priestor na to, aby sa mohol posúvať k tým oblastiam, ktoré ho lákajú najviac.

 

Či už sú to konkrétne technológie, komunikácia so zákazníkmi alebo vedenie tímu. Okrem toho majú všetci k dispozícií aj pravidelný finančný príspevok, ktorý môžu použiť na konferencie, kurzy alebo knihy.

HR Konzultant, v GLOBESY od 2005

Evka

“Vyhovuje mi, že mám kreatívnu prácu a vždy sa objaví niečo, čo ma motivuje a ťahá dopredu. Prišla som sem už v začiatkoch a páči sa mi, čo sa za tie roky podarilo vybudovať.”

Pevné korene, stabilný rast

Začínali sme ako pár nadšencov v malej žilinskej kancelárii. Dnes je nás už viac, aj keď atmosféra ostala podobná. Stále sídlime v rovnakej budove na Framborskej akurát už máme dve poschodia a ďalšiu pobočku v Bratislave. Za tú dobu sme si prešli rôznymi érami od On-Prem riešení a portálov až po mobilné aplikácie a cloud. A nazbierali skúsenosti a know-how, ktorým dnes dôverujú najväčšie firmy a inštitúcie na Slovensku a v Česku.

ABAP Developer, v GLOBESY od 2013

Peťo

“Som rád, že tu máme kamarátsku atmosféru a ako kolegovia sme si vždy ochotní pomôcť. Spoločné raňajky, kávička a obed sú potom prirodzená súčasť dňa.”

Voľné pozície

Momentálne nemáme otvorenú žiadnu konkrétnu seniorskú pozíciu. V tomto svete sa však pohybujeme dosť dlho na to, aby sme rozumeli hodnote skúsených ľudí. Ak sa chceš k nám pridať, napíš nám. Jedna z našich personalistiek sa ti ozve a osobne skúsime vymyslieť rolu, do ktorej by si u nás mohol alebo mohla zapadnúť.

People Operation Specialist

Katarína

Ak máš nejaké otázky môžeš sa mi rovno ozvať.