Prihlásenie

Veľké projekty,
rodinná atmosféra

Máš za sebou roky praxe v IT a uvažuješ nad novou kariérnou cestou? Prečítaj si o tom, ako to u nás funguje a uvidíš, či ju tu dokážeš nájsť.

Chceš sa k nám pridať?

Pošli nám svoj životopis

Atmosféru treba zažiť

Sme špecialisti na oblasť HR, čo možno nie je úplne klasické IT. Ľudskosť je nevyhnutná súčasť nášho fungovania a vždy sme si dávali záležať, aby to tak bolo nielen v rámci vzťahov so zákazníkmi, ale aj k sebe navzájom. Aj to je možno jeden z dôvodov, prečo je u nás priemerná dĺžka pracovného pomeru 9 rokov.

DevOps Specialist, v GLOBESY od 2011

Mišo

“Chcel som pracovať v technologickej firme, ktorá nebude korporát a na druhej strane ani žiadna “garážovka”. Myslím, že GLOBESY je niečo medzi tým, čo mi vyhovuje.”

Vyvíjame nielen softvér, ale aj seba

Ľudia u nás nie sú roboti a pracovné pozície nemusia mať pevné hranice. Každý má možnosť získať prehľad o všetkých častiach projektu, na ktorom pracuje a zároveň vždy hľadáme priestor na to, aby sa mohol posúvať k tým oblastiam, ktoré ho lákajú najviac.

 

Či už sú to konkrétne technológie, komunikácia so zákazníkmi alebo vedenie tímu. Okrem toho majú všetci k dispozícií aj pravidelný finančný príspevok, ktorý môžu použiť na konferencie, kurzy alebo knihy.

HR Konzultant, v GLOBESY od 2005

Evka

“Vyhovuje mi, že mám kreatívnu prácu a vždy sa objaví niečo, čo ma motivuje a ťahá dopredu. Prišla som sem už v začiatkoch a páči sa mi, čo sa za tie roky podarilo vybudovať.”

Pevné korene, stabilný rast

Začínali sme ako pár nadšencov v malej žilinskej kancelárii. Dnes je nás už viac, aj keď atmosféra ostala podobná. Stále sídlime v rovnakej budove na Framborskej akurát už máme dve poschodia a ďalšiu pobočku v Bratislave. Za tú dobu sme si prešli rôznymi érami od On-Prem riešení a portálov až po mobilné aplikácie a cloud. A nazbierali skúsenosti a know-how, ktorým dnes dôverujú najväčšie firmy a inštitúcie na Slovensku a v Česku.

ABAP Developer, v GLOBESY od 2013

Peťo

“Som rád, že tu máme kamarátsku atmosféru a ako kolegovia sme si vždy ochotní pomôcť. Spoločné raňajky, kávička a obed sú potom prirodzená súčasť dňa.”

Voľné pozície

Momentálne nemáme otvorenú žiadnu konkrétnu seniorskú pozíciu. V tomto svete sa však pohybujeme dosť dlho na to, aby sme rozumeli hodnote skúsených ľudí. Ak sa chceš k nám pridať, napíš nám. Jedna z našich personalistiek sa ti ozve a osobne skúsime vymyslieť rolu, do ktorej by si u nás mohol alebo mohla zapadnúť.

People Operation Specialist

Katarína

Ak máš nejaké otázky môžeš sa mi rovno ozvať.