Aktuality

03.11.2017

Naša cesta po HR podujatiach pokračuje a na konci novembra nás môžete nájsť v Brne na tradičnej HR konferencii, ktorú organizuje agentúra MotivP a ktorú GLOBESY opäť podporí ako partner.

Konferencia bude mať zaujímavý podtitul „Krásne chyby“ a práve v tomto duchu sa budú niesť vystúpenia spíkrov. Na jednej strane sa totiž hovorí, že chybami sa človek učí, no zároveň sú vnímané ako strata alebo prehra.

Čítať ďalej...

07.09.2017

Keďže sme hladní po novinkách z HR sveta, tak si opäť nenecháme ujsť TREND konferenciu Personálny manažment, ktorá prebehne 3. a 4. Októbra 2017 v Bratislave. Tento krát má podujatie podtitul HR 2020 a odborný program sa zameria na tri hlavné oblasti: pracovný trh a demografia / technológie / inovatívna kultúra.

Svoj pohľad na tieto témy a súvisiace pálčivé otázky prinesie mimoriadne rôznorodá a multikulturálno-multigeneračná skupina spíkrov

Čítať ďalej...

23.03.2017

GLOBESY tradične potvrdilo partnerstvo pre podujatie  SAP Fórum 2017, ktoré sa uskutoční v dňoch 25. – 26. mája 2017 v Šamoríne.  Jedná sa o najväčšie podujatie z tejto oblasti na Slovensku, na ktorom spoločnosť SAP informuje o víziách, stratégiách a najnovších inováciách riešení SAP. 

Počas programu zaznejú príbehy SAP zákazníkov, partnerov a SAP odborníkov o tom, ako môžu špičkové technológie otvoriť cestu k inováciám a transformácii. Účastníci získajú

Čítať ďalej...

23.03.2017

Koncom minulého týždňa sa nám podarilo na chvíľu odpútať od práce a vybrali sme sa do dedinky Horný Kelčov, kúsok od Bytče. Zistili sme totiž, že za bránami tamojšieho detského domova vyrastajú skvelé deti s výrazným športovým nadaním, a preto sme sa rozhodli, priniesť im trochu radosti a športových potrieb. Detský smiech je na nezaplatenie a úprimne, nakoniec si ani netrúfneme povedať, kto si tento deň užil viac – či my, alebo oni. Veď koniec koncov, môžete to všetko vidieť aj na fotkách v našom albume.

04.11.2016

V minulosti bolo trendom chrániť si svoje know how, znalosti a skúsenosti pred konkurenciou. Dnes je však kladený dôraz na zdieľanie informácií so svojim okolím. Presne o tom bude tohtoročná HR konferencia Motivu P. Aj tento ročník bude prebiehať za účasti našej spoločnosti GLOBESY. Opäť sme sa stali hlavným partnerom podujatia, ktorého hlavným motívom je téma „Od sdělování ke sdílení“. Podujatie sa uskutoční 24.-25.11.2016 v Brne. Program je nabitý odborníkmi, od ktorých sa môžete dozvedieť

Čítať ďalej...

07.10.2016

Tradícia udeľovania prestížnych cien IT osobnosť, IT firma, IT produkt a IT projekt roka pokračuje už šestnásty rok. Cieľom je zhodnotiť odborné a manažérske úsilie osobností a firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, oceniť najvýznamnejšie projekty a produkty realizované v danom roku. Odborná komisia zostavuje širšiu nomináciu firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií a telekomunikácií.

Čítať ďalej...

07.09.2016

GLOBESY a SAP Slovensko sa stali generálnym partnerom pre už zabehnutú Trend konferenciu známu pod názvom Personálny manažment, ktorá sa koná 5.-6.októbra 2016. Tematika podujatia je „Change management: kompetencia HR alebo X – funkčná biznisová disciplína?“. Radi Vás uvidíme aj v našom stánku GLOBESY, kde Vám predstavíme naše IT riešenia v nadväznosti na túto oblasť. V rámci programu vystúpi aj skúsený speaker zo spoločnosti SAP Prof. Sami Sokkar, ktorý

Čítať ďalej...

14.04.2016

Radi  by sme Vás pozvali v mene našej spoločnosti GLOBESY na najväčšiu odbornú konferenciu na Slovensku SAP fórum 2016. Tradične sme sa stali aj tento rok hlavným partnerom podujatia, ktoré sa koná v príjemnom prostredí športového areálu x-bionic® sphere v Šamoríne  v dňoch 26. a 27. mája 2016.

Počas programu sa môžete tešiť na veľa zaujímavých informácií a veľa príjemných zážitkov. 

Čítať ďalej...

03.11.2015

Sme radi, že sme aj tento rok partnerom veľmi charizmatickej HR konferencie 2015, ktorú organizujú naši „českí bratia“ agentúra MotivP a nesie ďalekozraký názov Strategické myšlení. Toto podujatie sa koná 26. a 27. 11. 2015 v Brne.

Tešiť sa môžete na osobnosti, profesionálov, špičkových manažérov, či lídrov a to na: František Hroník, Jitka Schmiedová, Janka Holúbeková, Jiří Očadlík, Eva Vacíková, Michal Holeček,

Čítať ďalej...

02.10.2015

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na konferenciu Personálny manažment, ktorá sa koná 7. - 8. 10. 2015 NH Gate One, v Bratislave. Ste vítaná/ý nielen v našom stánku, ale aj na našom workshope „Guláš v hodnotení a ako v kotlíku nájsť ten správny talent?“, ktorý sme pripravili spoločne so spoločnosťou SAP Slovensko. Počas workshopu vystúpia hostia: Gabriela Koleková (HR Director Central Europe East, adidas Group Slovakia), Ivana Molnárová (Executive Director, Profesia), Štefan Mičko, (konateľ, GLOBESY). Viac o programe a o možnostiach registrácie nájdete na stránke konferencie.

14.09.2015

Gratulujeme Fakulte riadenia a informatiky k oslave 25. výročia založenia. Prajeme veľa úspechu na domácej a zahraničnej pôde. Zástupcov našej spoločnosti nájdete aj na podujatí Fričkovica, ktorá sa koná 24.9.2015 na pôde fakulty. Chcete sa o nás dozvedieť viac? Potom neváhajte a kontaktujte nás priamo na mieste.

21.09.2015

GLOBESY podporilo podujatie IT Summit a IT Gala, ktoré sa koná 1.10.2015. Podujatie je spojené s udeľovaním prestížnych cien IT OSOBNOSŤ, IT FIRMA, IT PRODUKT a IT PROJEKT roka a pokračuje už pätnásty rok. Cieľom je zhodnotiť odborné a manažérske úsilie osobností a firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií a telekomunikácií, oceniť najvýznamnejšie projekty a produkty, realizované v danom roku.

02.06.2015

Dovoľujeme si Vás pozvať na neformálne stretnutie manažérov na tému „Nový prístup k riadeniu ľudského kapitálu", ktoré sa uskutoční dňa 17. júna 2015 o 9:00 v priestoroch hotela Falkensteiner Bratislava. Toto podujatie organizuje naša spoločnosť GLOBESY v spolupráci so spoločnosťou SAP Slovensko. Cieľom podujatia je profesionálom z oblasti personalistiky ako aj riadiacim pracovníkom predstaviť riešenie novej generácie na riadenie ľudského kapitálu.

Čítať ďalej...

03.05.2015

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na najväčšiu konferenciu v oblasti SAP produktov a riešení. Konferencia SAP FORUM 2015 sa uskutoční v termíne 28. - 29. mája 2015 na Zochovej chate v Modre. Naša spoločnosť GLOBESY ako partner konferencie si Vás dovoľuje pozvať na túto prestížnu udalosť. Radi Vás uvidíme aj v našom stánku, kde Vám predstavíme portfólio našich produktov a služieb pre oblasť finančného riadenia, riadenia a rozvoja ľudského kapitálu, technológie, atď.

Čítať ďalej...

21.04.2015

Zaujímajú Vás inovácie, technológie a trendy v oblasti riadenia a rozvoja ľudských zdrojov? Práve o týchto témach sa dozviete viac na konferencii HR days 2015, ktorá prebieha 22.-23.4.2015 v Bratislave.

Náš stánok a tím nájdete v networking zóne, kde Vám radi predstavíme nové IT riešenia pre oblasť riadenia ľudského kapitálu a podelíme sa s Vami o naše skúsenosti a best practices.

Máte otázky alebo sa chcete dozvedieť viac? Napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

19.03.2015

IAESTE Slovakia aj tento rok organizuje pracovný veľtrh iKariéra, Dni príležitosti, ktorý sa uskutoční 24. a 25. marca 2015 na pôde Žilinskej Univerzity v Žiline. Práve 25. marca 2015, na Fakulte riadenia a informatiky, nájdete aj náš GLOBESY stánok, v ktorom Vám predstavíme našu firmu a dozviete sa viac o aktuálnych voľných pracovných pozíciach.

Odštartujte svoju kariéru v GLOBESY práve na tomto veľtrhu. Tešíme sa na stretnutie s Vami.

Chcete sa dozvedieť viac? Napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

27.02.2015

Blíži sa jar, obdobie, kedy sa väčšina z nás snaží robiť niečo pre svoje zdravie a kondíciu. Z behu sa stal životný štýl, obľúbená športová aktivita a fenomén dnešnej doby. Aj v GLOBESY má beh svojich nadšencov. A práve oni sa rozhodli, že si zmerajú svoje sily a aktívne sa zúčastnia štafetového behu na „ČSOB Bratislava Marathone 2015“, ktorý sa koná 29.3.2015 v Bratislave.

Sme radi, že budeme súčasťou tejto prestížnej športovej udalosti a našim tímom "GLOBESY SURVIVORS" držíme palce!

 

01.01.2015

Rok 2015 pre nás znamená nielen pokračovanie v ponuke našich riešení a služieb, ale aj rozvíjanie nových riešení pomocou cloudových, portálových a mobilných technológií. Chceme byť pre vás aj naďalej trusted advisor. Pre našich ľudí chceme byť zamestnávateľom, ktorý vytvára dobré pracovné prostredie a necháva priestor prejaviť sa aj v maličkostiach a takto vytvárať nové hodnoty.

Ďakujeme za spoluprácu a v roku 2015 prajeme veľa inšpirujúcich impulzov.

Strana 1 z 2